Struktura aktywów2024 (w mln zł)2025 (w mln zł)
Aktywa, w tym:1109,631473,62
Wartości niematerialne i prawne9,7413,02
Lokaty668,54729,65
Należności129,05162,80
Rzeczowe składniki aktywów3,993,19
Środki pieniężne263,27526,46
Rozliczenia międzyokresowe35,0338,50
Wybrane elementy pasywów2024 (w mln zł)2025 (w mln zł)
Pasywa, w tym1109,631473,62
Kapitały własne502,98597,51
Pozostałe zobowiązania i fundusze specjalne360,72632,26
Wytworzone przez:Marcin Jedliński12.05.2026
Zatwierdzone przez:Marcin Jedliński12.05.2026
Wprowadzone przez:Marcin Jedliński12.05.2026